KAWA KWIATY I WARSZTATY
TO TWOJE MIEJSCE W NOWEJ HUCIE

Kawa Kwiaty i Warsztaty to miejsce, które powstało z chęci dzielenia się umiejętnościami, miłości do dobrej kawy, ciekawości ludzi i patriotyzmu lokalnego. To taka mieszanka przyjemnego z pożytecznym.

DLA CIEBIE

Tutaj możesz pracować ale i odpocząć od pracy. Możesz  spotkać się z przyjaciółmi na zwykłe pogaduszki lub kreatywne warsztaty – świetnie się przy tym bawiąc i zapominając o gonitwie dnia codziennego.

DLA DZIECKA

Twoje dzieci mogą przeżyć u nas niezapomniane urodziny czy inne wydarzenie, podczas którego będą mogły wyszaleć się twórczo. 

DLA FIRM

Oddajemy Wam przestrzeń do integracji oraz szkoleń. Do spotkań w pracy i po pracy…

person pouring brown liquid on black ceramic mug

Kawa

Od samego początku wiedzieliśmy, że kawa którą Wam będziemy serwować nie może być przypadkowa. I taka też jest…wystarczy przyjść, poczuć jej zapach a co najważniejsze spróbować.

Kawa

Od samego początku wiedzieliśmy, że kawa którą Wam będziemy serwować nie może być przypadkowa. I taka też jest…wystarczy przyjść, poczuć jej zapach a co najważniejsze spróbować.

Kwiaty

Kwiaty pełnią w naszym życiu ważną rolę, dlatego u nas możecie je podziwiać i przy nich odpoczywać. Możecie je również kupić. W różnym wydaniu – doniczkowe, cięte czy w słojach.

Z okazji i bez okazji.

Tak po prostu…na co dzień 😉

selective focus photography of pink and red flowers

warsztaty

Warsztaty

Warsztaty to świetny pomysł na spotkania prywatne i biznesowe. Dla małych i dużych. My stworzyliśmy dla Was przestrzeń, w której możecie cieszyć się rozbudzaniem swojej kreatywności. Możecie również oddać się ciekawym rozmowom w trakcie gdy wasze dzieci oddają się twórczemu zajęciu 😉

Zobacz poprzednie warsztaty

Warsztaty 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Read More
Warsztaty 4

Warsztaty 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Read More
Warsztaty 3

Warsztaty 2

Read More
Warsztaty 2

Warsztaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Read More
Warsztaty
 • 5 star review  Pani Maria wykonywała dla Nas dekoracje ślubne - wyszło pięknie, minimalistycznie i nowocześnie. Miała wiele ciekawych pomysłów, sprawnie zorganizowała wszystkie niezbędne dodatki 🙂

  thumb Jakub Greliak
  9/26/2021

  5 star review  Nigdzie indziej nie kupie już kwiatów. Jestem ze Starego Podgórza w Krakowie i do tej kwiaciarni trafiłem za poleceniem. I to był strzał w dziesiątkę. Zamówiłem na miejscu bukiet dla swojej narzeczonej. Kolorowy, oryginalny i byle by trochę postał. Dostałem przepiękny kolorowy bukiet z wielu rodzajów kwiatów. Narzeczona zachwycona, a bukiet w wazonie postał jeszcze tydzień zanim zaczął marnieć. Bardzo polecam. Miejsce warte zaufania.

  thumb Miłosz Strzelichowski
  2/28/2021

  5 star review  Cudowne miejsce, kawa najlepsza w okolicy, desery rewelacyjne. Moja żona już nic innego nie chce, jak deser to tylko z Czary Mary, mówi :D. Oby więcej takich miejsc na mapie NH.

  thumb marcin s
  11/14/2020
 • 5 star review  Wspaniałe miejsce z wieloma możliwościami, które w większości czekają na pocovidowe uwolnienie. Ale już teraz warto korzystać z tego, co możliwe. Na przykład ze smakiem i gustem przygotowanego bukietu, porad niezwykle sympatycznej właścicielki i obsługi, wybornej kawy, którą można wziąć na drogę, by chcieć tu wrócić ponownie.

  thumb Stefan “Stef” Salamon
  2/05/2021

  5 star review  Śliczne bukiety, miła obsługa, pyszna herbata, przystępne ceny.

  thumb Dominika Kinga
  11/20/2020

  4 star review  Bardzo fajnie, że pojawiło się takie nastrojowe miejsce w tej okolicy. Są puzzle i gry dla dzieciaków, wygodne kanapy i fotele. Można przy okazji napalić się na kolejne rośliny do domu i wyjść z jakąś doniczką. Gwiazdka mniej za kawę (dla mnie przeciętna, chociaż w pewnej konwencji, która komuś innemu może totalnie pasować) i ciasta (nie są złe, ale nie są też przepyszne). Mimo tego na pewno wrócimy po jakimś spacerze, tylko może tym razem na herbatę 🙂

  thumb madam z.
  9/28/2021
 • 5 star review  Przepiękne miejsce z bardzo miłą obsługą, pyszna kawa i ciasta 🥰

  thumb Natalia Osika
  6/17/2021

  5 star review  Pyszna kawa i piękne wnętrze. Ogromny plus za kubeczki biodegradalne. Polecam wszystkim w Hucie zatrzymać się po kwiatka i kawę!

  thumb Michał Sagucki
  10/24/2020

  5 star review  Bardzo klimatyczne i przytulne miejsce z przystępnymi cenami. Gorąco polecam Bardzo chętnie kupiłbym tutaj pamiątki z krakowa w "stylu" takiej kawiarni. To byłaby dobra alternatywa dla wielu chińskich i tandetnych rzeczy które można kupić np. w centrum miasta

  thumb Igor Puchacz
  8/06/2021
 • 5 star review  Miejsce jakiego brakowało, szkoda tylko że pora covida blokuje trochę funkcjonalność tego lokalu. Można napić się bardzo dobrej kawy, zakupić piękne kwiaty lub zamówić je u miłej i pomocnej Pani Szefowej. Potencjał i fajny pomysł 🙂 polecam wszystkim którzy kochają kupować kwiaty 🙂 ceny bardzo przystępne a rady od Pani właścicieli bardzo pomocne.

  thumb Red Velvet
  3/04/2021

  5 star review  Rewelacyjne miejsce, cudowne warsztaty! Ogromnie polecamy! Warsztaty z lasu w słoiku poprowadzone bardzo profesjonalnie, przystępnie a efekt końcowy przeuroczy ❤️ ciekawe rośliny do kupienia na miejscu 🥰

  thumb Łucja Maria
  9/24/2021

  5 star review  Być w Nowej Hucie i nie wstąpić na pyszne ciasto i aromatyczną kawę do Kawa Kwiaty i Warsztaty to duży błąd. Miejsce jest bajkowe, obsługa pomocna, właścicielka czarująca a kwiaty egzotyczne i piękne. Można poprosić o pomoc w przesadzeniu kwiatka doniczkowego lub na warsztatach samemu nauczyć się jak zrobić las w słoju. Serdecznie polecam.

  thumb Beata Orkwiszewska
  8/31/2021